Niezbędnik e-marketera - SERVAQ

FORGOT YOUR DETAILS?

Czym jest niezbędnik e-marketera?

To zestaw dwóch najważniejszych narzędzi marketingowych, które umożliwią Ci stworzenie dowolnej kampanii promocyjnej w Internecie.

Dzięki kreatorowi stron lądowania w prosty sposób stworzysz własną witrynę, a następnie za pomocą autorespondera zbudujesz bazę mailingową.

Kreator Landing Page
Twórz w kilka minut piękne strony lądowania

Budowa stron lądowania do tej pory nie była taka prosta i szybka. Dzięki funkcji "przeciągnij i upuść" z łatwością stworzysz piękną stronę internetową dla Twoich kampanii. To proste jak stworzenie prezentacji w Power Point. WSZYSTKO BEZ ZNAJOMOŚCI KODOWANIA!

Każda z Twoich stron będzie zoptymalizowa pod urządzenia mobilne, a to ułatwi Twoim odbiorcom przeglądanie jej treści. Stronę mobilną przygotujesz w dosłownie chwilę.

Autoresponder NetSendo
Zaawansowany, ale prosty w obsłudze

Baza mailingowa to swojego rodzaju fundament każdego e-biznesu. Niezależnie czy jesteś autorem, prowadzisz sklep, czy zajmujesz się marketingiem partnerskim - Twoja baza klientów i subskrybentów to twoje najcenniejsze aktywo, które każdego miesiąca może wkładać Ci pieniądze do kieszeni.

Co mówią nasi Klienci?

Błyskawiczne wsparcie firmy poprzez grupę fb, telefon oraz maila i czat sprawia, że zakochałem się miłością od pierwszego wejrzenia. NIGDY nie widziałem tak funkcjonalnych rozwiązań dla online marketingu.

Tomasz Damian

Za firmą SERVAQ stoi zespół ludzi, dla których marketing internetowy to pasja. Dzięki temu współpraca z nimi jest naprawdę najwyższej klasy.

Przemek Szczęch

ZACZNIJ PROWADZIĆ ZYSKOWNE KAMPANIE MARKETINGOWE W INTERNECIE

Jeżeli szukasz wydajnych i prostych w obsłudze narzędzi do prowadzenia skutecznych akcji promocyjnych w Internecie, to ten zestaw jest dla Ciebie. Wykorzystasz go w każdej branży oraz przeniesiesz swój biznes na nowy poziom!


FUNKCJONALNOŚCI NARZĘDZI

Autoresponder NetSendo

Kontakty po skopiowaniu do oddzielnych list nie duplikują się, dlatego limit 500 subskrybentów dotyczy indywidualnych kontaktów w Twojej bazie. Dzięki temu możesz spokojnie powielać swoje kontakty i nie martwić się tym, że zostaną kilkukrotnie zliczone.

Dzięki bocznemu menu, i zakładce Lista adresowa masz dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji i informacji na temat wybranej listy. Koniec z szukaniem ustawień po tysiącach zakładek!

Dzięki NetSendo możesz wysłać tysiące wiadomości  w niesamowicie szybkim czasie. Wystarczy wybrać listę, kliknąć Dodaj wiadomość i wysłać.  Możesz również z góry ustawić datę, kiedy wiadomość powinna zostać wysłana. Resztę za Ciebie zrobi nasz automat.

Edytor, który zastosowaliśmy w NetSendo jest bardzo intuicyjny i z pewnością będziesz umieć go obsługiwać. Jest podobny je tego z programów takich jak Word, a dzięki temu zaprojektujesz odpowiedni dla siebie wygląd mailingu. Edytor przygotowaliśmy w taki sposób, aby był możliwie najbardziej intuicyjny dla Twojej wygody.

Funkcja Strony Zewnętrzne umożliwia przerobienie strony docelowej i spersonalizowanie jej. Dzięki temu kiedy Twój subskrybent kliknie w wiadomość od Ciebie na stronie może zobaczyć np.: "DZIĘKUJĘ [JEGO_IMIĘ] ZA ZAINTERESOWANIE SIĘ MOJĄ OFERTĄ!"

Dodatkowo funkcja lejków z jednorazowymi ofertami pozwoli Ci na tworzenie tuneli sprzedażowych złożonych z wielu stron ofertowych, które dostępne będą tylko jeden raz (opcjonalnie). Po odświeżeniu NetSendo przekieruje na kolejną stronę, którą wcześniej wskażesz.

To potężna funkcjonalność, dzięki której zwiększysz sprzedaż.

Funkcja Lejków Sprzedażowych umożliwi Ci na podłączenie kilku stron do NetSendo, z których powstanie tunel sprzedażowy. Przeprowadzi on Twojego Klienta przez proces zakupowy, który będzie dostosowany do jego wcześniejszych działań.

Przykład: Po zapisie na listę mailingową wyświetla się jednorazowa oferta na główny produkt, którą system wygasza po odświeżeniu. Po kolejnym wejściu na tę samą stronę Klient może zobaczyć ofertę tańszego produktu. Wszystko zależy od Ciebie jaki zbudujesz system.

Kreator stron lądowania

Budowa stron lądowania do tej pory nie była taka prosta i  szybka. Dzięki funkcji "przeciągnij i upuść" z łatwością stworzysz piękną stronę internetową dla Twoich kampanii. To proste jak stworzenie prezentacji w Power Point.

WSZYSTKO BEZ ZNAJOMOŚCI KODOWANIA!

Każda z Twoich stron będzie zoptymalizowa pod urządzenia mobilne, a to ułatwi Twoim odbiorcom przeglądanie jej treści. Stronę mobilną przygotujesz w dosłownie chwilę. Możesz ją również wyłączyć.

Wygeneruj formularz w autoresponderze i wklej go w stoją stronę lądowania.

Dedykowana strona lądowania ze zintegrowanym formularzem autorespondera to najlepsza forma budowy bazy mailingowej.

Badaj skuteczność swoich stron bez dodatkowych narzędzi! Zaawansowane statystyki pozwolą Ci monitorować efektywność poszczególnych stron.

Możesz również jednym kliknięciem stworzyć kilka wariantów tej samej strony, zmienić na przykład nagłówek lub kolor przycisku, a następnie testować ich skuteczność.

TOP