Pakiety - SERVAQ

FORGOT YOUR DETAILS?

Wszystkie potrzebne narzędzia e-marketingowe w jednym miejscu.
Dzięki nim rozwiniesz swój biznes w Internecie

Autoresponder, strona ekspercka, kreator stron lądowania i niesamowity generator aplikacji mobilnych pozwolą Ci zaistnieć w sieci ze swoim projektem lub biznesem.
Oszczędź czas i pieniądze dzięki pakietom narzędziowym SERVAQ. W zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania oferujemy 4 zestawy, które umożliwią Ci skuteczną sprzedaż w Internecie oraz budowę wizerunku eksperta.

Całość połączona z naszymi warsztatami, które otrzymuje każdy nasz Klient, umożliwi Ci zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności e-marketera. Dzięki temu dostaniesz na tacy to, na co niektórzy musieli pracować latami, czyli sprawdzony sposób na zarabianie z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu!

ZACZNIJ PROWADZIĆ ZYSKOWNE KAMPANIE MARKETINGOWE W INTERNECIE.

Jeżeli szukasz wydajnych i prostych w obsłudze narzędzi do prowadzenia skutecznych akcji promocyjnych w Internecie oraz chcesz nauczyć się ich obsługiwać podczas warsztatów, to jesteś we właściwym miejscu. Wiedzę i narzędzia wykorzystasz w każdej branży i przeniesiesz swój projekt na nowy poziom!

Narzędzia SERVAQ

Autoresponder NetSendo

Baza mailingowa to swojego rodzaju fundament każdego e-biznesu. Niezależnie czy jesteś autorem, prowadzisz sklep, czy zajmujesz się marketingiem partnerskim - Twoja baza klientów i subskrybentów to twoje najcenniejsze aktywo, które każdego miesiąca może wkładać Ci pieniądze do kieszeni.Budowa bazy mailingowej nie jest skomplikowana. Wystarczy dobry pomysł, prosta strona do przechwytywania kontaktów i NetSendo.

Dzięki bocznemu menu, i zakładce Lista adresowa masz dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji i informacji na temat wybranej listy. Koniec z szukaniem ustawień po tysiącach zakładek!

Dzięki NetSendo możesz wysłać tysiące wiadomości  w niesamowicie szybkim czasie. Wystarczy wybrać listę, kliknąć Dodaj wiadomość i wysłać.  Możesz również z góry ustawić datę, kiedy wiadomość powinna zostać wysłana. Resztę za Ciebie zrobi nasz automat.

Edytor, który zastosowaliśmy w NetSendo jest bardzo intuicyjny i z pewnością będziesz umieć go obsługiwać. Jest podobny je tego z programów takich jak Word, a dzięki temu zaprojektujesz odpowiedni dla siebie wygląd mailingu. Edytor przygotowaliśmy w taki sposób, aby był możliwie najbardziej intuicyjny dla Twojej wygody.

Funkcja Strony Zewnętrzne umożliwia przerobienie strony docelowej i spersonalizowanie jej. Dzięki temu kiedy Twój subskrybent kliknie w wiadomość od Ciebie na stronie może zobaczyć np.: "DZIĘKUJĘ [JEGO_IMIĘ] ZA ZAINTERESOWANIE SIĘ MOJĄ OFERTĄ!"

Dodatkowo funkcja lejków z jednorazowymi ofertami pozwoli Ci na tworzenie tuneli sprzedażowych złożonych z wielu stron ofertowych, które dostępne będą tylko jeden raz (opcjonalnie). Po odświeżeniu NetSendo przekieruje na kolejną stronę, którą wcześniej wskażesz.

To potężna funkcjonalność, dzięki której zwiększysz sprzedaż.

Funkcja Lejków Sprzedażowych umożliwi Ci na podłączenie kilku stron do NetSendo, z których powstanie tunel sprzedażowy. Przeprowadzi on Twojego Klienta przez proces zakupowy, który będzie dostosowany do jego wcześniejszych działań.

Przykład: Po zapisie na listę mailingową wyświetla się jednorazowa oferta na główny produkt, którą system wygasza po odświeżeniu. Po kolejnym wejściu na tę samą stronę Klient może zobaczyć ofertę tańszego produktu. Wszystko zależy od Ciebie jaki zbudujesz system.

Blog ekspercki

Tak jak mówi stare marketingowe powiedzenie - daj się poznać, zbuduj zaufanie, daj się polubić i na końcu daj sobie zapłacić. W Internecie ludzie kupują i nawiązują współpracę z ludźmi, których znają i ufają, a najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest regularne publikowanie treści i wartości.

Budowa marki osobistej jest niezwykle ważna i w długoterminowej perspektywie przynosi potężne rezultaty. Zrobisz to dzięki swojej Stronie Eksperckiej, czyli centrum zarządzania Twoimi treściami.

Przykładowy wygląd strony:

Dzięki bocznemu menu, i zakładce Lista adresowa masz dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji i informacji na temat wybranej listy. Koniec z szukaniem ustawień po tysiącach zakładek!

Kreator stron lądowania

Budowa stron lądowania do tej pory nie była taka prosta i  szybka. Dzięki funkcji "przeciągnij i upuść" z łatwością stworzysz piękną stronę internetową dla Twoich kampanii. To proste jak stworzenie prezentacji w Power Point.

WSZYSTKO BEZ ZNAJOMOŚCI KODOWANIA!

Każda z Twoich stron będzie zoptymalizowa pod urządzenia mobilne, a to ułatwi Twoim odbiorcom przeglądanie jej treści. Stronę mobilną przygotujesz w dosłownie chwilę. Możesz ją również wyłączyć.

Wygeneruj formularz w autoresponderze i wklej go w stoją stronę lądowania.

Dedykowana strona lądowania ze zintegrowanym formularzem autorespondera to najlepsza forma budowy bazy mailingowej.

Badaj skuteczność swoich stron bez dodatkowych narzędzi! Zaawansowane statystyki pozwolą Ci monitorować efektywność poszczególnych stron.

Możesz również jednym kliknięciem stworzyć kilka wariantów tej samej strony, zmienić na przykład nagłówek lub kolor przycisku, a następnie testować ich skuteczność.

Generator własnej aplikacji mobilnej GAPLI

Praktycznie każdy z nas posiada już smartfona. Rynek mobilny zaczyna sprint po dominację nad cyberprzestrzenią i z miesiąca na miesiąc odnotowuje stały wzrost. Szacuje się, że w wkrótce ponad 50% ludności całego świata będzie miała dostęp do Internetu w telefonie. W samej Polsce ponad 55% całego ruchu w Internecie jest generowane przez użytkowników mobilnych, a coraz częściej treści przegląda się na zewnętrznych aplikacjach. Co najlepsze, nie potrzebujesz zlecać agencji jej wykonanie i inwestować dziesiątki tys. zł. Wystarczy Ci Gapli, a zrobisz to sam.

Dzięki prostemu w obsłudze kreatorowi, GAPLI przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia aplikacji. Wybierzesz swoje własne tło aplikacji i skorzystasz z kilku zestawów ikon. Dzięki temu Twoja aplikacja nabierze indywidualnego wyglądu i zostanie dostosowana do identyfikacji wizualnej Twojego biznesu.

Dostosuj swoją aplikację pod własne potrzeby i wymagania. Masz do dyspozycji aż 32 różne funkcjonalności. Możesz skorzystać z wybranych lub wykorzystać je wszystkie.

Do wyboru: intro, e-book, powiadomienia push, nawiguj, o mnie, video blog, artykuły, rejestracja osób, galeria, partnerzy, rabat, cennik, rejestracje, aplikacja, pierwsze uruchomienie, video, porady, zadzwoń, sms, e-mail, kontakt, tekst, facebook, google+, instagram, twitter, youtube, linkedin, sklep, url, blog i www.

TOP